Termíny a ceny


 

Pohodová dovolená v jižních Čechách a dostupná cena

 

Ceník pobytů pro rok 2021
Termín Minimální délka pobytu Cena za chalupu, max. 6 osob
Sezóna A červenec, srpen 7 dní 12 900,-/ 7 dní
Sezóna B červen, září 7 dní 11 900,-/ 7 dní
Sezóna C duben, říjen 2 dny 2 000,- / den

 

Rezervační postup a platby

Pokud máte zájem o pronájem naší chalupy, vyplňte rezervační formulář nebo nás kontaktujte. Pro definitivní rezervaci termínu je nutné obratem uhradit 50% ceny. Zbývající částka je fakturována 6 týdnů před příjezdem a zahrnuje doplatek 50%,  a kauci 2000,-. Z této kauce bude hrazena spotřebovaná energie (dle odečtu elektroměru) a poplatek MÚ (dospělý 12,- a dítě 4,-/ den). Zbývající částka Vám bude na konci pobytu vrácena  na místě v hotovosti.

K tomuto postupu jsme přistoupili vzhledem k zavedení EET (Elektronická evidence tržeb) v roce 2017. Jsme senioři a provoz EET je pro nás psychicky zatěžující. Abychom vedli účetnictví bez nutnosti provozu EET a současně dodrželi všechny normy, nemůžeme přijímat žádné platby v hotovosti, jak tomu bylo dříve zvykem, ale pouze převodem na účet. Děkujeme za pochopení.

Pobyt lze fakturovat Vašemu zaměstnavateli v rámci FKSP aj. V ceně pobytu je zahrnuto využívání wi-fi, ložní prádlo a vodné. Spotřeba el. energie, dřevo do krbu, na oheň a grilovací uhlí není zahrnuto v ceně.  IMG_20160723_101145Příjezd vždy po 14. hodině, odjezd do 10 hodin (v sezóně A sobota-sobota, v sezóně B,C pátek-pátek).

Pejsky a jiná domácí zvířátka neubytováváme, děkujeme za pochopení.

Volné termíny pro rok 2020! Chalupu pronajímáme pouze v měsících duben-říjen, začínáme Velikonocemi! 

Předběžná rezervace termínu

koop viagra