Fotky a vybavení


Chalupa U Posledního Rožmberka

se nachází v těsné blízkosti lesa cca dva kilometry od kouzelného městečka Rožmberk nad Vltavou. Svou polohou je ideální pro klidnou dovolenou, ale současně poskytuje dostatek komfortu – vše potřebné je na dosah. Chalupa je obklopena zatravněným pozemkem a disponuje maximálně třemi parkovacími místy.

K chalupě přísluší také uzamykatelná kolna, ve které lze uskladnit kola nebo loď.

Nově zrekonstruovaný objekt s terasou je zařízen vkusně a pohodlně a poskytuje pohodlí až osmi osobám.

Vybavení chalupy

V přízemí se nachází společenská místnost s krbem, jídelním koutem, sedací soupravou s funkcí dvoulůžka, televize se satelitem a rádio s MP3, přístup na wi-fi zdarma.

Na konci dřevem obložené předsíně najdete útulný pokoj s jedním lůžkem – ideální pro odpočinek.

Dále vybavenou kuchyni, kde můžete vařit na vařiči, v mikrovlnné troubě nebo péct v kamnech. Veškeré nádobí je Vám plně k dispozici. Venkovní gril se nachází na terase, ty pravé opečené buřty si ale především děti nejvíce vychutnají u ohniště na zahradě. Pro přípravu dobrůtek na ohni můžete využít také mramorový kámen. Při posezení na terase oceníte především v jarních a podzimních měsících zahradní plynový ohřívač.

Koupelna se sprchovým koutem  je samostatná a najdete v ní automatickou pračku i sušák. WC má vlastní umyvadlo.

Podkroví nabízí dva samostatné pokoje a spojovací pokoj s jedním lůžkem. Všechny pokoje v podkroví jsou vybaveny v dekoru dřeva a poskytují plné pohodlí i dostatek úložného prostoru. Ložní prádlo pro Vás je připraveno v ceně. Na požádání Vám zdarma zapůjčíme i dětskou postýlku.

 

viagra online